Afgelopen oktober zijn wij weer naar Roemenië geweest. In ons verslag hiervan heeft u kunnen lezen hoe arm de bevolking daar is. We lazen een facebook-artikel  van een Amerikaanse stichting die net als onze stichting verlichting wil brengen in de situatie van zigeunergezinnen. Zij hebben pakketten uitgedeeld in hetzelfde gebied waar wij ook zijn geweest. Toen wij er waren in oktober 2019 was het prachtig weer. Wij zeiden toen nog tegen elkaar: “Hoe zou het hier zijn in de winter?”

Zo dus…………

Een dorp in Roemenië, dit kind..
Niet ouder dan tien jaar.
Op blote voeten, koud, nat en hongerig,
verward wandelend in de sneeuw.
Geen stromend water in zijn huis.
Een kapotte put in de buurt.
Een blikken hut voor beschutting, geen ramen of deuren.
Dat is hoe hij en zijn familie moeten leven, zo arm!!!
Geen schoenen om te dragen, geen jas of handschoenen.
Geen eten voor deze jonge knul.
Geen opleiding, geen baan, geen toekomstig doel.
Vanwege wie hij is, zo verdrietig.

Van de Facebook pagina van: Maranatha Mission Romania

72782341_2761084703954116_1309317400046338048_o